Полтава
Обрати інший регіон:
Усього оголошень 700  сьогодні 59
на перевірці у адміністратора 0
Каталог
Реклама
Розмістити оголошення
Нові автомобілі
Приватні оголошення
Автосалони
Автомагазини
Автосервіси
Акції
Ми у соціальних мережах
Наши друзья
Популярные вакансии Полтава
Интернет магазин настольных игр - покупать просто и интересно
ГУНП в Полтавській області
Бензовозы и топливо
Автошколы Полтавы, Кременчуга
Нотариусы в Полтаве

Економія палива на рівні 12,8% дозволила URBAN LAB 2 досягнути поставлених цілей

Економія палива на рівні 12,8%  дозволила URBAN LAB 2 досягнути поставлених цілей
06.07 | 17:25

Економія палива на рівні 12,8% дозволила URBAN LAB 2 досягнути поставлених цілей

Після восьми місяців розробки та семи місяців випробувань своєї експериментальної моделі Urban Lab 2 компанія Renault Trucks зафіксувала 12,8-відсоткове скорочення споживання пального та викидів CO2 в міських та приміських районах у порівнянні із стандартним автомобілем. Такий результат був досягнутий завдяки оптимізації аеродинамічних характеристик, трансмісії, шин та комунікації автомобіль-інфраструктура.

Зменшення рівня споживання пального та викидів CO2 у вантажівок залишається однією із найважливіших задач для Renault Trucks. У 2016 р. був запущений спільний проект EDIT (Efficient Distribution Truck; в перекладі – ефективна розвізна вантажівка), учасниками якого стали Renault Trucks та шість партнерів, а саме Valeo, Lamberet, Michelin, BeNomad, INSA de Lyon (LamCoS) та IFSTTAR (LICIT). Метою проекту було 13-відсоткове скорочення споживання пального вантажними автомобілями із контролем температури вантажу при експлуатації у міських та приміських зонах.
Практичним втіленням проекту став експериментальний автомобіль Urban Lab 2, на якому, після семи місяців випробувань і пробігу у 4500 км. на шляхах загального користування та на стенді, вдалось досягти цілей, що були поставлені спочатку. Urban Lab 2 споживає на 12,8% менше пального, ніж Renault Trucks серії D Wide (фургон-рефрижератор), що означає на 3,5 літри менше палива та на 9 кг. менше викидів CO2 на 100 км.

Цикл випробувань та методи вимірювань

З метою створення циклу випробувань, який був би статистично репрезентативним саме для сфери розвезення вантажів, що вимагають контролю температури, інженери Renault Trucks використали базу даних, що містила понад 8000 км. вимірювань.

Вищевказаний цикл випробувань на шляхах загального користування включав їзду на відстань у 12 км. в межах міста, 50 км. регіональними шляхами та 57 км. шосейними дорогами.

Перед випробуваннями Urban Lab 2 та контрольний автомобіль пройшли «пробіг» на стенді, за результатами якого був підготовлений детальний звіт про роботу трансмісії обох вантажівок, що мав на меті підтвердити репрезентативність автомобілів, задіяних у проекті.

Випробування проводились на шляхах, на стенді (де можна відтворювати, контролювати та повторювати задані дорожні та температурні умови) та із використанням моделюючого програмного забезпечення для кореляції вимірювань. Одночасно тестувався контрольний автомобіль, трансмісія та геометричні характеристики якого були однакові із експериментальною вантажівкою. Цим контрольним екземпляром була 19-тонна модель D Wide із двигуном у 280 к.с., оснащена рефрижераторним кузовом Lamberet. Кожна із технологій, що розроблялись в рамках проекту, проходила окреме оцінювання.

Економія палива на рівні 12,8%  дозволила URBAN LAB 2 досягнути поставлених цілей
 

Удосконалення аеродинамічних характеристик

Renault Trucks, у співробітництві із Lamberet, працювала над поліпшенням аеродинаміки вантажівки та її рефрижераторного кузова.

Для того, щоб покращити обтікання, випарники були вбудовані у дах кузова, а холодильна установка була змонтована у межах колісної бази автомобіля. Подальшому поліпшенню аеродинамічних характеристик сприяло встановлення спільно розроблених Renault Trucks та Lamberet задніх спойлерів і бокових тканинних дефлекторів, що прибираються. Машина була також оснащена удосконаленими сходинками кабіни, обтічними кришками коліс, дефлектором на даху, спойлером та дефлекторами на кабіні. Останнім, але не менш важливим кроком стала заміна звичайних бокових дзеркал заднього виду системою відеокамер.

Визначення цифрового вираження покращень в аеродинаміці проводилось під час тестів на шосе. Вимірювання здійснювались раннього ранку, щоб уникнути впливу вітру, швидкість якого фіксувалась у трьох окремих точках. Все це робилось для того, щоб погодні умови випробувань Urban Lab 2 та контрольного автомобіля були однаковими. Протокол випробувань повторювався сім разів для забезпечення достовірності результатів.

Одержані дані корелювались за допомогою моделювання, щоб визначити здобутки в ході повного циклу. При цьому, брались до уваги відмінності між двома автомобілями у власній вазі та споживанні електроенергії.

Результати проведених випробувань підтвердили, що оптимізація аеродинамічних характеристик є одним із ключових факторів, що сприяють зниженню споживання палива та викидів CO2 розвізними автомобілями – особливо, при експлуатації у приміських районах.

Економія палива на рівні 12,8%  дозволила URBAN LAB 2 досягнути поставлених цілей
 

Інтеграція мікро-гібридної системи

На Urban Lab 2 пройшло випробування поєднання мікро-гібридної технології та системи Stop & Start, розроблених спільно із Valeo.

Були перевірені декілька стратегій функціонування мікро-гібридної системи, орієнтованих на максимізацію енергії, що генерується в ході гальмування та пробуксовування. Крім того, багато часу та зусиль були приділені розробці стратегій застосування технології Stop & Start з метою скорочення часу запуску двигуна та мінімізації вібрацій.

На стенді проводились три типи випробувань для визначення споживання палива при використанні мікро-гібридної системи:
-    без мікро-гібридної системи, у стандартній конфігурації;
-    із мікро-гібридною системою, але без системи Stop & Start;
-    із мікро-гібридною системою та із системою Stop & Start.

Було доведено, що мікро-гібридна система і система Stop & Start дозволяють суттєво економити паливо – в першу чергу, при використанні у містах.

Зв'язок між автомобілем та інфраструктурою

Автомобіль Urban Lab 2 оснащений бортовою навігаційною системою, розробленою BeNomad, а також системою зв’язку із світлофорами. Це дає Urban Lab 2 змогу одержувати інформацію від світлофорів та відповідно розраховувати, що буде вигідніше в даній ситуації – прискорюватись чи гальмувати.

Для того, щоб з’ясувати вплив цієї технології на споживання палива, спочатку були проведені вимірювання під час міського етапу циклу з метою визначення характеристик реального транспорту та роботи світлофорів. В ході декількох моделювань були враховані різні транспортні умови та час початку роботи, що дозволило одержати надійні статистичні дані.

Потім були проведені випробування на замкненому кільці, а після них – в реальних умовах на дорогах загального користування у Бордо. Ці тести підтвердили вірність алгоритму, що використовується для керування автомобілем на етапі зменшення швидкості з метою оптимізації економії палива.

Дана технологія сприяння водієві не тільки забезпечує суттєве зниження рівня споживання палива та викидів CO2, але і підвищує комфортність водіння.

Економія палива на рівні 12,8%  дозволила URBAN LAB 2 досягнути поставлених цілей
 

Зниження опору коченню шин

На Urban Lab 2 встановлені прототипи шин Michelin, розроблені для зниження опору коченню без негативного впливу на інші характеристики, такі як безпека, зчеплення чи довговічність.

Визначення показників роботи шин здійснювалось в ході етапів випробувань на регіональних та шосейних шляхах. Були проведені три послідовні випробувальні цикли із контрольним та експериментальним автомобілями, під час яких вимірювалось підвищення температури та тиску у кожній із шин.

На основі цих даних імітувальна модель, спеціально розроблена Michelin, визначала зміни опору коченню під час випробувань. Це дало змогу точніше виміряти різницю у споживанні палива у порівнянні із стандартним методом, в якому застосовується фіксований оптимальний коефіцієнт опору коченню (цифра, встановлена ISO).

Проект EDIT підтвердив життєздатність технологій, що використовувались для досягнення заданого рівня скорочення споживання палива. Робота із експериментальним автомобілем допомагає Renault Trucks краще зрозуміти фізичні механізми, що призводять до такого скорочення, та розробляти технічні рішення для своїх наступних продуктів – зокрема, дотримуватись відповідності майбутнім стандартам викидів CO2.

Хоча модель Urban Lab 2 не створювалась для випуску на ринок у своїй поточній формі, найефективніші з точки зору практичної експлуатації технології можуть бути успішно інтегровані у серійні автомобілі.

Короткі відомості про Renault Trucks

Спираючись на понад столітню спадщину французького автомобілебудування, Renault Trucks забезпечує професійних гравців транспортного ринку широким спектром послуг та автомобілів (від 2,8 до 120 т.), які можуть використовуватись у розвезенні продукції на місцевому та регіональному рівнях, роботі на будівництві та перевезеннях на дальні відстані. Вантажівки Renault Trucks витривалі та надійні, із низьким рівнем споживання палива, що дозволяє підвищити ефективність їх роботи та знизити операційні витрати. Renault Trucks постачає та обслуговує свої автомобілі через мережу дилерів, до якої входять понад 1500 пунктів обслуговування. Вантажівки Renault Trucks розробляються та збираються у Франції, і там же виготовляється більшість їх деталей.

Renault Trucks є частиною Volvo Group, одного із провідних світових виробників вантажівок, автобусів, будівельного обладнання і морських та промислових двигунів. Група також надає комплексні рішення у сфері фінансування та обслуговування. Volvo Group, кількість працівників якої становить близько 95 тисяч осіб, має виробничі підприємства у 18 країнах та продає свою продукцію на більш ніж 190 ринках. У 2017 р. чистий обсяг продажів Volvo Group склав приблизно 335 млрд. шведських крон (35 млрд. євро). Volvo Group – відкрита акціонерна компанія із штаб-квартирою у Ґетеборзі (Швеція). Акції Volvo котуються на біржі Nasdaq у Стокгольмі.

Попередня | Наступна новина
Коментарі 
Ваше имя:
Введите код:
Текст комментария:
Нет комментариев

ВАЗ Lada VAZ Kia (Киа) Ford Днепропетровск
 Hyundai Днепропетровск Daihatsu Днепроперовск
 Nissan Днепропетровск
   Автомобили ГАЗ в Днепропетровске АЗЛК Москвич Acura
ВАЗ KIA Ford Hyundai Daihatsu
 Nissan ГАЗМосквич Acura
                
Opel Skoda Volkswagen BMW Днепропетровск Geely Днепропетровск Suzuki Днепропетровск Dacia ДнепропетровскSsangYong (Ссанг Йонг) BYD
Opel Skoda Volkswagen BMW  Geely Suzuki DaciaSsangYong BYD
                
ЗАЗ Днепропетровск Chevrolet Днепропетровск Audi Днепропетровск Chery Днепропетровск Honda Днепропетровск Daewoo Днепропетровск Alfa Romeo (Альфа Ромео)Porsche (Порш) Dodge
ЗАЗ  Chevrolet Audi Chery Honda Daewoo Alfa RomeoPorsche Dodge
                
Lexus Днепропетровск Toyota Днепропетровск Mazda Днепропетровск Seat Днепропетровск Mercedes-Benz Днепропетровск Mitsubishi Днепропетровск Subaru (Субару)Land Rover (Ланд Ровер) Rover (Ровер)
Lexus Toyota Mazda Seat Mercedes Mitsubishi SubaruLand Rover Rover
                
Great Wall Citroen
 Peugeot Infiniti
 Renault
 Volvo
 UAZ (УАЗ)Jaguar (Ягуар) Saab (Сааб)
Great Wall Citroen  Peugeot Infiniti
 Renault
 Volvo
 УАЗJaguar Saab

Автобазар  - Uavto.pl.ua - продажа авто в Украине: Полтава, Кременчуг, Лубны.

На нашем автомобильном сайте всегда удобно продавать и покупать подержанные б/у автомобили. Воспользовавшись поиском Вы всегда найдёте необходимое Вам авто на автобазаре Полтавской области.

Автопродажа Полтавской области

Если необходимого авто на нашем сайте автопродажи Вы не нашли, воспользуйтесь поиском по всем регионам автопортала UAvto. Таким образом мы поможем Вам найти необходимую машину на аторынке Украины.

Продажа авто в Полтавском регионе

Онлайн автотобазар всегда поможет продать или купить авто. На сайте очень удобно найти подержанный автомобиль в  Кременчуге или Лубнах. О продаже автомобиля всегда могут посмотреть все, что поможет Вам быстро и выгодно продать машину. Продажа авто с помощью нашего автомомобильного сайта превращается в удовольствие.

Продажа автомобилей - это просто!

Автопродажа Украины. У нас автобазар Полтавы, автобазар Кременчуга, автобазар Лубнов, автобазар Пирятина. Продать подержанный автомобиль в Украине. У нас можно продать автомобиль в Украине очень выгодно. Продажа авто без проблем.

© 2007-2023 UAvto
Проект компанії UAvto.com.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальність
за зміст інформації, залишеної користувачами сайту.
Розробка сайту
студія веб дизайну
Розробка сайту студія веб дизайну de LUXE