Полтава
Обрати інший регіон:
Усього оголошень 700  сьогодні 59
на перевірці у адміністратора 0
Каталог
Реклама
Розмістити оголошення
Нові автомобілі
Приватні оголошення
Автосалони
Автомагазини
Автосервіси
Акції
Ми у соціальних мережах
Наши друзья
Популярные вакансии Полтава
Интернет магазин настольных игр - покупать просто и интересно
ГУНП в Полтавській області
Бензовозы и топливо
Автошколы Полтавы, Кременчуга
Нотариусы в Полтаве

RENAULT TRUCKS здійснила поставку серійної версії електровантажівки RENAULT D Z.E. компанії DELANCHY GROUP

RENAULT TRUCKS здійснила поставку серійної версії електровантажівки RENAULT D Z.E. компанії DELANCHY GROUP
15.07 | 21:44

RENAULT TRUCKS здійснила поставку серійної версії електровантажівки RENAULT D Z.E. компанії DELANCHY GROUP

Транспортна компанія Delanchy, яка з 2017 року використовує для перевезень передсерійну модель електричної вантажівки Renault серії D, отримала першу серійну модель Renault серії D Z.E.

Компанії Delanchy Group та Renault Trucks продовжують співпрацювати з метою  забезпечення екологічної безпеки при перевезенні вантажів. Транспортна компанія, яка з 2017 року використовує для перевезень передсерійну модель повністю електричної вантажівки Renault серії D, щойно отримала першу серійну модель Renault серії D Z.E.

Компанії Renault Trucks та Delanchy Group працюють разом понад п’ятдесят років з питань збереження якості повітря при здійсненні вантажних перевезень.

RENAULT TRUCKS здійснила поставку серійної версії електровантажівки RENAULT D Z.E. компанії DELANCHY GROUP
 

Починаючи з 2017 року, перевізник Delanchy Group використовує 13-тонну передсерійну модель повністю електричної вантажівки Renault серії D для щоденних поставок товарів до магазину Les Halles de Lyon - Paul Bocuse (Ліон, Франція). Перевезення здійснюються у різні проміжки часу, щоб не порушувати тишу і спокій місцевих жителів.

RENAULT TRUCKS здійснила поставку серійної версії електровантажівки RENAULT D Z.E. компанії DELANCHY GROUP
 

Для транспортної компанії Delanchy Group, як і для компанії Renault Trucks, важливо, щоб міський транспорт швидше переходив на використання електричної енергії з метою покращення якості життя у міських центрах та зменшення глобальних обсягів викидів CO2, тому компанія, що спеціалізується на здійсненні рефрижераторних перевезень, вирішила замовити першу 16-тонну вантажівку моделі Renault Trucks D Z.E., що виготовлятиметься на заводі Renault Trucks у Бленвіль-сюр-Орн у Нормандії (Франція):

"Як компанія-підрядник з перевезення вантажів, що має на меті використання електротранспортних засобів, ми зацікавлені брати участь у вирішенні проблем постачання охолоджених продуктів до міських центрів, забезпечуючи при цьому нульові викиди", – пояснює Яніг Рено (Yannig Renault), технічний директор компанії Delanchy Group. "Ми змогли протестувати та підтвердити цю технологію при використанні передсерійної моделі повністю електричної вантажівки Renault серії D, яка задовольняла нас як з точки зору її використання, так і технічного обслуговування. Наші співробітники та клієнти рівною мірою задоволені тим, що компанія Delanchy Group підтвердила свою прихильність до використання електротранспортних засобів, замовивши найпершу модель електро-вантажівки серії Renault серії D Z.E.. Цей другий електромобіль приєднається до нашого автопарку і тим самим допоможе привнести справжню 'енергетичну суміш' у вирішення наших транспортних проблем".

Для автопарку компанії Delanchy Group, що складається з 1000 транспортних засобів, це перша модель Renault серії D Z.E., яка приєднається до 340 вантажних автомобілів, що використовуються для постачання товарів.

RENAULT TRUCKS здійснила поставку серійної версії електровантажівки RENAULT D Z.E. компанії DELANCHY GROUP
 
Попередня | Наступна новина
Коментарі 
Ваше имя:
Введите код:
Текст комментария:
Нет комментариев

ВАЗ Lada VAZ Kia (Киа) Ford Днепропетровск
 Hyundai Днепропетровск Daihatsu Днепроперовск
 Nissan Днепропетровск
   Автомобили ГАЗ в Днепропетровске АЗЛК Москвич Acura
ВАЗ KIA Ford Hyundai Daihatsu
 Nissan ГАЗМосквич Acura
                
Opel Skoda Volkswagen BMW Днепропетровск Geely Днепропетровск Suzuki Днепропетровск Dacia ДнепропетровскSsangYong (Ссанг Йонг) BYD
Opel Skoda Volkswagen BMW  Geely Suzuki DaciaSsangYong BYD
                
ЗАЗ Днепропетровск Chevrolet Днепропетровск Audi Днепропетровск Chery Днепропетровск Honda Днепропетровск Daewoo Днепропетровск Alfa Romeo (Альфа Ромео)Porsche (Порш) Dodge
ЗАЗ  Chevrolet Audi Chery Honda Daewoo Alfa RomeoPorsche Dodge
                
Lexus Днепропетровск Toyota Днепропетровск Mazda Днепропетровск Seat Днепропетровск Mercedes-Benz Днепропетровск Mitsubishi Днепропетровск Subaru (Субару)Land Rover (Ланд Ровер) Rover (Ровер)
Lexus Toyota Mazda Seat Mercedes Mitsubishi SubaruLand Rover Rover
                
Great Wall Citroen
 Peugeot Infiniti
 Renault
 Volvo
 UAZ (УАЗ)Jaguar (Ягуар) Saab (Сааб)
Great Wall Citroen  Peugeot Infiniti
 Renault
 Volvo
 УАЗJaguar Saab

Автобазар  - Uavto.pl.ua - продажа авто в Украине: Полтава, Кременчуг, Лубны.

На нашем автомобильном сайте всегда удобно продавать и покупать подержанные б/у автомобили. Воспользовавшись поиском Вы всегда найдёте необходимое Вам авто на автобазаре Полтавской области.

Автопродажа Полтавской области

Если необходимого авто на нашем сайте автопродажи Вы не нашли, воспользуйтесь поиском по всем регионам автопортала UAvto. Таким образом мы поможем Вам найти необходимую машину на аторынке Украины.

Продажа авто в Полтавском регионе

Онлайн автотобазар всегда поможет продать или купить авто. На сайте очень удобно найти подержанный автомобиль в  Кременчуге или Лубнах. О продаже автомобиля всегда могут посмотреть все, что поможет Вам быстро и выгодно продать машину. Продажа авто с помощью нашего автомомобильного сайта превращается в удовольствие.

Продажа автомобилей - это просто!

Автопродажа Украины. У нас автобазар Полтавы, автобазар Кременчуга, автобазар Лубнов, автобазар Пирятина. Продать подержанный автомобиль в Украине. У нас можно продать автомобиль в Украине очень выгодно. Продажа авто без проблем.

© 2007-2023 UAvto
Проект компанії UAvto.com.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальність
за зміст інформації, залишеної користувачами сайту.
Розробка сайту
студія веб дизайну
Розробка сайту студія веб дизайну de LUXE