Полтава
Выбрать другой регион:
Всего объявлений 1010  сегодня 5
на проверке у администратора 0
Каталог
Реклама
Разместить объявление
Новые автомобили
Частные объявления
Автосалоны
Автомагазины
Автосервисы
Акции
Мы в социальных сетях
Наши друзья
Популярные вакансии Полтава
Интернет магазин настольных игр - покупать просто и интересно
ГУНП в Полтавській області
Бензовозы и топливо
Автошколы Полтавы, Кременчуга
Нотариусы в Полтаве

Комплекти оригінальних зимових коліс BMW в автосалоні Автосервіс Альянс

Комплекти оригінальних зимових коліс BMW в автосалоні Автосервіс Альянс
18.12 | 11:49

Комплекти оригінальних зимових коліс BMW в автосалоні Автосервіс Альянс

Взимку особливо важливим стає завдання забезпечення безпеки на дорозі. При знижених температурах навколишнього середовища літні шини втрачають зчіпні властивості навіть на сухому асфальті. Оригінальні зимові колеса BMW є першокласною комбінацією колісних дисків та зимових шин, завдяки яким на засніжених дорогах і в умовах ожеледиці гальмівний шлях знижується на величину до 50%, забезпечується чудова тяга і стійкість автомобіля при маневруванні.

Комплекти оригінальних зимових коліс BMW в автосалоні Автосервіс Альянс
 

RunFlat System Component - єдине позначення для всіх RunFlat шин, що встановлюються на автомобілі BMW, MINI і ROLLS-ROYCE. Шини Run-Flat зберігають характеристики навіть при падінні тиску. Замість зупинки на узбіччі та виконання стомлюючої і небезпечної процедури заміни колеса Ви можете абсолютно спокійно дістатися додому або ж доїхати до найближчої станції технічного обслуговування. Кожну шину Run-Flat можна розглядати як поєднання основної та запасної шин: завдяки особливим укріпленням бічних стінок і додатковому поперечному посилення конструкції ці шини продовжують виконувати свої функції навіть при повній втраті тиску. Термостійкий гумовий матеріал здатний витримати інтенсивне нагрівання.

Комплекти оригінальних зимових коліс BMW в автосалоні Автосервіс Альянс
 

Шины BMW з технологією RCS (Run-Flat).

Комплекти оригінальних зимових коліс BMW в автосалоні Автосервіс Альянс
 

ОРИГІНАЛЬНІ ШИНИ BMW З МАРКУВАННЯМ У ВИГЛЯДІ ЗІРКИ.
Всі шини BMW з маркуванням у вигляді зірки розроблені у співпраці з провідними виробниками шин і налаштовані точно під конкретну модель. Шини адаптуються під вимоги конкретної моделі ще на етапі розробки нового автомобіля. Щоб отримати маркування у вигляді зірки, шина BMW повинна пройти суворі та великі випробування. При цьому до уваги береться до 50 факторів.

Наприклад, у випробуваннях на отримання маркування ЄС до уваги приймаються лише три фактори, а тестах виробників шин - тільки в 15 факторів. Оригінальні шини BMW з маркуванням у вигляді зірки відрізняються високим рівнем безпеки і налаштовані під конкретну модель. Як виробник преміальних автомобілів BMW Group пропонує шини з технологією Run Flat для всіх поточних моделей.

Маркування шин відповідно до стандартів ЄС.

Комплекти оригінальних зимових коліс BMW в автосалоні Автосервіс Альянс
 

Починаючи з листопада 2012 року в відношенні шин застосовується загальна вимога маркування. Шини марки EU оцінюються за такими трьома характеристикам: ефективність використання палива, волога адгезія та зовнішній шум кочення.

Паливна ефективність
Ефективність використання палива ділиться на класи від А до G. Різниця одного класу відповідає приблизно 0,1 л / 100 км.

Зчеплення з мокрою дорогою
Мітка для вологої адгезії вказує на вплив шини на гальмівну відстань, коли дорога мокра. Це маркування також розділене на класи A-G. Проміжні шини класів A і G змінюють гальмівний шлях на 18 метрів.

Зовнішній шум під час руху
Зовнішній шум кочення вказується в децибелах в маркуванні шин ЄС. Кожна додаткова чорна смуга на піктограмі означає збільшення зовнішнього шуму. Піктограма з трьома чорними смужками означає, що зовнішній шум кочення шини відповідає обмеженням ЄС, чинним до 2016 року. Дві чорні смуги вказують на те, що зовнішній шум кочення шини відповідає обмеженням ЄС, які можуть застосовуватися до 2016 року, або до 3 дБ нижче. Чорна смуга вказує на те, що зовнішній шум кочення шини нижче граничних значень ЄС, що застосовуються до 2016 року більш ніж на 3 дБ. Слід зазначити, що зовнішній шум кочення шини не завжди корелює з шумом в салоні автомобіля.

Комплекти оригінальних зимових коліс BMW в автосалоні Автосервіс Альянс
 

Автосалон Автосервіс Альянс. Офіційний дилер BMW в Україні

Адреса: м. Кременчук, проїзд 40 років ДАІ, 1
Тел.: (0536) 77-08-11
Часи роботи: 9.00-18.00 (сб. 9.00-18.00, вс. выходной)
E-mail: kononov@bmw-ukraine.com
WEB: bmw-ukraine.com

Перейти на сторінку автосалону>>

Предыдущая | Следующая новость
Комментарии 
Ваше имя:
Введите код:
Текст комментария:
Нет комментариев

ВАЗ Lada VAZ Kia (Киа) Ford Днепропетровск
 Hyundai Днепропетровск Daihatsu Днепроперовск
 Nissan Днепропетровск
   Автомобили ГАЗ в Днепропетровске АЗЛК Москвич Acura
ВАЗ KIA Ford Hyundai Daihatsu
 Nissan ГАЗМосквич Acura
                
Opel Skoda Volkswagen BMW Днепропетровск Geely Днепропетровск Suzuki Днепропетровск Dacia ДнепропетровскSsangYong (Ссанг Йонг) BYD
Opel Skoda Volkswagen BMW  Geely Suzuki DaciaSsangYong BYD
                
ЗАЗ Днепропетровск Chevrolet Днепропетровск Audi Днепропетровск Chery Днепропетровск Honda Днепропетровск Daewoo Днепропетровск Alfa Romeo (Альфа Ромео)Porsche (Порш) Dodge
ЗАЗ  Chevrolet Audi Chery Honda Daewoo Alfa RomeoPorsche Dodge
                
Lexus Днепропетровск Toyota Днепропетровск Mazda Днепропетровск Seat Днепропетровск Mercedes-Benz Днепропетровск Mitsubishi Днепропетровск Subaru (Субару)Land Rover (Ланд Ровер) Rover (Ровер)
Lexus Toyota Mazda Seat Mercedes Mitsubishi SubaruLand Rover Rover
                
Great Wall Citroen
 Peugeot Infiniti
 Renault
 Volvo
 UAZ (УАЗ)Jaguar (Ягуар) Saab (Сааб)
Great Wall Citroen  Peugeot Infiniti
 Renault
 Volvo
 УАЗJaguar Saab

Автобазар  - Uavto.pl.ua - продажа авто в Украине: Полтава, Кременчуг, Лубны.

На нашем автомобильном сайте всегда удобно продавать и покупать подержанные б/у автомобили. Воспользовавшись поиском Вы всегда найдёте необходимое Вам авто на автобазаре Полтавской области.

Автопродажа Полтавской области

Если необходимого авто на нашем сайте автопродажи Вы не нашли, воспользуйтесь поиском по всем регионам автопортала UAvto. Таким образом мы поможем Вам найти необходимую машину на аторынке Украины.

Продажа авто в Полтавском регионе

Онлайн автотобазар всегда поможет продать или купить авто. На сайте очень удобно найти подержанный автомобиль в  Кременчуге или Лубнах. О продаже автомобиля всегда могут посмотреть все, что поможет Вам быстро и выгодно продать машину. Продажа авто с помощью нашего автомомобильного сайта превращается в удовольствие.

Продажа автомобилей - это просто!

Автопродажа Украины. У нас автобазар Полтавы, автобазар Кременчуга, автобазар Лубнов, автобазар Пирятина. Продать подержанный автомобиль в Украине. У нас можно продать автомобиль в Украине очень выгодно. Продажа авто без проблем.

© 2007-2021 UAvto
Проект компании UAvto.com.ua
Администрация сайта не несет ответственности
за содержание информации, оставленной пользователями сайта.
Создание сайта
студия веб дизайна
Создание сайта студия веб дизайна de LUXE